Persbericht

Open dagen Jenaplanschool De Alleman

met op zaterdag 6 maart Wiebelbillenboogie KinderMuziekTheater Vuurvlinders

- Warmond, 1 maart 2010 -

Oriënteert u zich op het basisonderwijs in Teylingen?
Op woensdag 3 maart en zaterdag 6 maart bent u van harte welkom om samen met uw kind(eren) de sfeer te proeven op Jenaplanschool De Alleman in Warmond.

Wiebelbillenboogie, za 6 maart op De Alleman

De eerste open dag vindt plaats op woensdag 3 maart van 09:00 uur tot 11:30. Dit is de gezamenlijke open dag van alle basisscholen in Warmond. Tijdens deze reguliere schooldag kunt u rondkijken en vragen stellen over de school en/of het Jenaplanonderwijs dat op onze school wordt gegeven.

De tweede open dag is op zaterdag 6 maart van 10:30 tot 13:00 uur. Om 11:00 uur speelt KinderMuziekTheater Vuurvlinders de "Wiebelbillenboogie".

Voor, tijdens en na de voorstelling is er volop gelegenheid om rond te kijken op de Alleman. Leerlingen, oud leerlingen, leerkrachten en ouders zijn aanwezig om te vertellen over de school en het Jenaplanonderwijs.

De Alleman maakt onderdeel uit van Stichting Jenaplanscholen Bollenstreek. Op onze school zitten kinderen uit Warmond, Oegstgeest, Sassenheim, Voorhout en Rijnsburg. Binnen het Jenaplanonderwijs is er veel ruimte voor de ontwikkeling van het individuele kind. De Alleman is bereikbaar via het schoolplein achter het Trefpunt via de Seminarielaan (Herenweg 80, 2361 ET Warmond) of via Laan van Oostergeest 4.

Graag tot ziens op woensdag 3 of zaterdag 6 maart a.s.!

Meer informatie? Kijk op http://www.dealleman.nl, mail info@dealleman.nl of bel: 071 301 31 31.

[overig nieuws]

Noot voor de redactie

Voor meer informatie over de Alleman of de inhoud van dit persbericht kunt u contact opnemen met Marenthe de Bruijne 06 54 700 120.